Tel: 03124400718 | info@netosgb.com

Hakkımızda

NET OSGB, 2013 yılından itibaren deneyimli teknik kadrosu ile  iş sağlığı ve güvenliği hizmet sektöründe iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri olan , A sınıfı iş güvenliği uzmanı,B sınıfı iş güvenliği uzmanı , C sınıfı iş güvenliği uzmanları,işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri  ile hizmet vermektedir. İş sağlığı ve güvenliği profesyonellerimiz mesleki birikimlerini birleştirerek oluşturdukları hizmet niteliğini sürekli ilerletmeyi amaçlayan bir düşünce yapısı içinde olup , geçmiş tecrübelerini hizmet verdikleri kamu ve özel kurumlarında  sunar ve iş sağlığı ve güvenliği performansını sürekli ilerletmeyi hedefler.

Hizmet verilen kamu ve özel kurumlarında mevcut olan kalite yönetim sistemleri ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin yasal mevzuat doğrultusunda güvenli bir çalışma ortamının oluşturulmasını sağlamak birincil önceliğimizdir. Verilen hizmette iş yerlerine özgü tehlikeler belirlenerek bu tehlikelere karşı özgün önlemler alınıp, istenmeyen olayların yaşanmasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Firmamız 2013 yılından itibaren hizmet verdiği ve sürdürmekte olduğu iş sağlığı ve güvenliği sorumluluğunun bilincinde hareket etmekte olup,hizmet verilen kurumlarda sürdürülebilmesini taahhüt eder.

Test

Form Gönderimi

Tamam

İLETİŞİM VE KONUM
Ceyhun Atuf Kansu cad. Aras Plaza No:153 / 11 Çankaya / ANKARA
Tel: 03124400718
Fax: 03124419007
info@netosgb.com